Kobiety, które chcą kupić wyjątkowy prezent dla męża na święta powinny postawić na książkę (https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/oryginalne-prezenty-na-swieta-dla-niego). Rekomendowane jest w pierwszej kolejności poszukanie pozycji, która będzie związana z zainteresowaniami partnera. Można również postawić na bestseller.

„Sto milionów dolarów” – Lee Child

W najprostszym możliwym ujęciu jest to kolejna misja Jacka Reachera. Lee Child tym razem podjął decyzję o przeniesieniu czytelników do roku 1996. Można wtedy poznać młodszego Jacka wciągniętego w międzyagencyjną misję, której celem jest ujęcie kuriera należącego do organizacji terrorystycznej. Bardzo ważnym zadaniem głównego bohatera będzie także zatrzymanie walizki z milionem dolarów. Jeżeli trafiłaby w nieodpowiednie ręce, mogłaby doprowadzić do katastrofy. Oczywiście książka będzie bogata w różnego rodzaju strzelaniny czy pościgi. Należy mieć również świadomość, że fabuła nawet na moment nie będzie zwalniała tempa.

„Niepokorni” – Vincent V. Severski

Jest to z kolei najlepsze możliwe zwieńczenie trylogii o Wydziale Q. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że Konrad i Sara podjęli decyzję o nielegalnym zebraniu agentów rozwiązanej grupy. Dzięki temu możliwe jest stawienie czoła zagrożeniu, które wisi nad Polską. Godny uwagi jest również fakt, że główna potyczka będzie rozgrywała się poza prawem. Warto wiedzieć, że pozycja jest znacznie bardziej wciągająca i brutalna w porównaniu do poprzednich części. Warto wiedzieć, że nawet sam autor uznał, że “Niepokorni” nie są czwartym tomem serii, tylko pewnego rodzaju suplementem zamykającym wszystkie niewyjaśnione wątki.

„Wotum zaufania” – Remigiusz Mróz


Należy mieć świadomość, że książka została oficjalnie uznana polskim „House of Cards”. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że jest to pierwszy polski political fiction, w którym Remigiusz Mróz zdecydował się wciągnąć czytelników do świata skorumpowanej polityki. Daria Seyda (marszałek sejmu) obudziła się w pokoju hotelowym, ale niestety nie pamiętała ostatnich godzin. Ponadto na ślad politycznej afery trafiła wschodząca gwiazda prawicy, czyli Patryk Hauer.